Szkolenia i konferencje dla grup

W dzisiejszych czasach warto pomyśleć o wyjazdach integracyjnych pracowników, ponieważ czas spędzony z dala od codziennych obowiązków odpowiednio wpłynie na budowanie pozytywnych relacji.

Pobyt na skraju Puszczy Białowieskiej jest ku temu odpowiednim miejscem oderwania się od życia w stresie poprzez relaks na łonie natury. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę na organizację spotkania integracyjnego lub biznesowego w spokojnym i malowniczym miasteczku – Hajnówka.
Zajazd usytuowany jest w centrum tuż obok Parku miejskiego.
Posiadamy 60 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3,4-osobowych. Wszystkie pokoje posiadają oddzielny węzłem sanitarno- higienicznym, ręczniki oraz bezprzewodowy Internet.
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy sale konferencyjną na około 130 miejsc z bezprzewodowym dostępem do Internetu. W przerwach proponujemy serwis kawowy z ciastami własnego wyrobu oraz doskonały obiad kuchni regionalnej bądź domowej.

Po pracowitym dniu oferujemy rekreacyjna biesiadę w naszej restauracji lub przy ognisku sprzyjająca integracji.
Przedstawiamy ceny jednostkowe poszczególnych świadczeń umożliwiające zaplanowanie i wycenę interesującego Państwa szkolenia* : 

• Nocleg ze śniadaniem 80 zł / doba / osoba
• Nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją 95zł / doba / osoba
• Wynajem Sali konferencyjnej - do 5 h. 130zł
• Wynajem Sali konferencyjnej – cały dzień 400zł
• Przerwa kawowa 10zł / osoba
• Obiad 23 zł / osoba
* Oferta skierowana jest do grup liczących min. 20 osób.