Szkolenia i konferencje dla grup

W dzisiejszych czasach warto pomyśleć o wyjazdach integracyjnych pracowników, ponieważ czas spędzony z dala od codziennych obowiązków odpowiednio wpłynie na budowanie pozytywnych relacji.

Pobyt na skraju Puszczy Białowieskiej jest ku temu odpowiednim miejscem oderwania się od życia w stresie poprzez relaks na łonie natury. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę na organizację spotkania integracyjnego lub biznesowego w spokojnym i malowniczym miasteczku – Hajnówka.
Zajazd usytuowany jest w centrum tuż obok Parku miejskiego.
Posiadamy 60 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3,4-osobowych. Wszystkie pokoje posiadają oddzielny węzłem sanitarno- higienicznym, ręczniki oraz bezprzewodowy Internet.
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy sale konferencyjną na około 100 miejsc z bezprzewodowym dostępem do Internetu. W przerwach proponujemy serwis kawowy z ciastami własnego wyrobu oraz doskonały obiad kuchni regionalnej bądź domowej.

Po pracowitym dniu oferujemy rekreacyjna biesiadę w naszej restauracji lub przy ognisku sprzyjająca integracji.
Przedstawiamy ceny jednostkowe poszczególnych świadczeń umożliwiające zaplanowanie i wycenę interesującego Państwa szkolenia* : 

• Nocleg ze śniadaniem 82 zł / doba / osoba
• Nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją 89zł / doba / osoba
• Wynajem Sali konferencyjnej - 150zł/godz.
• Przerwa kawowa od 15zł / osoba
• Obiad  od 25 zł / osoba
* Oferta skierowana jest do grup liczących min. 25 osób.